Cítíte, že pro sebe potřebujete vymyslet skutečně něco unikátního? Jednoduše chcete vlastnit výjimečný a sofistikovaný model, který odolává rozmarům módy a ve světě modelů kabelek a doplňků ho jen tak u nikoho neuvidíte? Pohybujete se v prostředí, v němž se jednoduše potřebujete zcela odlišit? Potřebujete model, který Vám bude pohodlný a splní Vaše potřeby? Potřebujete podpořit ještě více svojí úžasnou individualitu a osobní styl?
Tak jste tady správně.
Společně vybereme model de la gray, který Vašemu srdci a potřebám bude nejblíže. Doladíme celkový look modelu až po nejmenší detail. Vybereme krásnou kombinaci kůží, navrhnu příslušenství na míru. A nakonec, pokud si budete přát, model bude zdobit Váš monogram.
Neváhejte mne kontaktovat a osobně se Vám budu s veškerou energií, zodpovědností a s upřímnou radostí věnovat.
Samozřejmě chápu, že v dnešní době jsme všichni velmi zaneprázdněni, proto lze vše jednoduše vykomunikovat formou online nebo offline. Kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu, telefonátu, instagramu, WhatsAppu. Ale nejsilnější zážitek slibuji návštěvou mého ateliéru de la gray. Tady zažijete okamžiky, které Vám online svět nenahradí. Ta vůně kůží… neskutečné.

Mob : +0420776660201
Email: klarasediva@delagray.cz
@de.la.gray


Termín návštěvy si prosím předem domluvte a rezervujte.