Krásna velmi kvalitní práce, do kabelky se vejde i velká peněženka, což je pro mě důležité. Vysoká kvalita ručního zpracování za velmi rozumnou cenu. A hlavně dělaná v Čechách, podporující úžasnou ženu a její rodinu. Už fakt žádná Čína a neeko výroba.

Mám zatím jen mini kabelku...co mě osobně nadchlo je neskutečně vřelý přístup a ochota vyjít zákaznicím vstříc....a tak jsem poznala značku De la gray osobně❤❤

Úžasná zkušenost! Děkuji mockrát DLG a už teď se těším na další originální kousek do sbírky *****

Jsem moc ráda, že jsem i v ČR se dá najít tak vysoká kvalita zpracování a celkové estetické provedení. Vše naprosto perfektní, kabelky jsou úžasné a určitě se budu vracet! Děkuji!

Mohu doporučit. Jedna kabelka je hezčí než druhá, rozhodnout se tedy pro jednu bylo těžké ❤ Vypracování je perfektní, navíc luxusně zabalené. Jako dárek, udělala kabelka neskutečnou radost.

Super kousky, krásně a kvalitně zpracované. Vřele doporučuji, Klárka je šikulka.

Jedinečný design, krásné zpracování.... I LOVE De la gray.... a úžasná Klárka. Jsem majitelkou 6 kabelek.

Nádherné , precizně a hlavně vše ručně a s láskou zpracované výrobky . Nevšední kousky ,co ozdobí každou ženu...

Originální do detailu vypracované designerské kousky ve velmi kvalitním provedení. Pro všechny, kdo se chtějí odlišit od tuctových výrobků.

Další kráska přibyla do sbírky de la gray ...❤❤❤ , opět dokonalá, perfektně vypracovaná. Už se těším až s ni vyrazím do ulic ❤❤. Kdo chce být výjimečný včele doporučuji ...❤

Detailne prepracované, kvalitné materiály, nadčasový dizajn. Prekrásne kúsky, ktoré ❤

Když kabelka povýší na šperk  ??