Upřesněte výběr produktu

0 Kč

Nedostupné
De La Gray

Kód produktu: 00078 Doprava a platba

Kabelka IconicCircle pink  je luxusní detailně propracovaná kabelka  navržená v moderním obdelníkovém tvaru. Celokožená a ručně sešitá kůží. Jedinečně vyšívané ucho kabelky.  V přední části kabelky je  ručně všito  jedno  tepané  „slunce“ ze stříbra ryzosti 925/1000.    Kombinace elegantní kůže s lesklým stříbrem vytváří jedinečný chic dojem. 

Kabelku je možné nosit v ruce i přes rameno díky odjímatelnému popruhu. Zapínání hlavní kabelkové klopny je na  praktický magnet. Vnitřní prostor je vyložený jemnou kůží a doplněn o malou kapsičku na telefon. Zadní vnější strana je doplněna kapsičkou s vyšitým srdcem. 

Tato  kabelka vznikla v rámci spolupráce se značkou Sylvie Majerová Jewellery  v roce 2018. Je již prodaná, ale v případě zájmu vám obdobnou můžeme vyrobit (lze se domluvit na výběru kůže i velikosti stříbrného  „slunce“). Pro konkrétní domluvu ohledně doby výroby a dalších detailů mě prosím kontaktujte.

Rozměry:  18 x 24  x 10  cm
Příslušenství:  odepínací crossbody popruh řetízek, 4 cm šíře kůže
Materiál:  líc: hovězí kůže barvy na přání  Podšívka: vepřová kůže  Kování:  barva stříbrná
Stříbro 925/1000
kolekce:  Hammered, každá kabelka je číslovaná

kabelka z kolekce HAMMERED – Bags and jewellery:

Spolupráce se šperkařkou Sylvií Majerovou probíhá od roku 2018. Sylvie se ve své tvorbě zaměřuje na originální šperky z drahých kovů s přírodními kameny, které vznikají s ohledem a respektem k přírodě.
Kabelky, které v rámci naší  spolupráce  vznikají  jsou doplněné o šperky z drahých kovů a někdy i o drahé kameny. Všechny  vznikají jako neopakovatelné originály, při jejichž vzniku se spojily síly a pracovní zkušenosti nás obou.

Šperky, které tuto kabelku mohou doplnit najdete na www.sylviemajerova.cz
Kolekce  HAMMERED  vznikla v roce 2018 a navazuje na kolekci tepaného stříbra HARMONY.

Parametry
Barva Růžová
Materiál 100% Kůže