Upřesněte výběr produktu

0 Kč

Nedostupné
De La Gray

Kód produktu: 00077 Doprava a platba

Kabelka Chantelle  je navržená v okouzlujícím moderním tvaru půlměsíce.  Dokonale praktická kabelka pro každodenní nošení i pro večerní příležitosti. V přední části kabelky jsou ručně všita tři tepaná „slunce“ ze stříbra ryzosti 925/1000.    Kombinace elegantní kůže s lesklým stříbrem vytváří jedinečný chic dojem. Zapínání kabelkové klopny na magnet. 

Interiér kabelky vykládaný přírodní kůží z  vepřovice, která je příjemná na dotek. Vnitřek je doplněn také o kapsičku, kam se vejde váš smartphone nebo drobnosti.  
Kabelka je navržená tak, aby se mohla nosit v  ruce a i přes rameno díky odnímatelnému nastavitelnému popruhu. 

Tato  kabelka vznikla v rámci spolupráce se značkou Sylvie Majerová Jewellery  v roce 2018. Je již prodaná, ale v případě zájmu vám obdobnou můžeme vyrobit (lze se domluvit na výběru kůže i počtu a velikosti stříbrných „sluncí“). Pro konkrétní domluvu ohledně doby výroby a dalších detailů mě prosím kontaktujte.

Rozměry:  19 x 23-25 x  6,5 cm
Výška ucha:  7 cm
Délka  popruhu:  max. 125 cm 
Materiál:  líc: hovězí kůže barvy na přání podšívka: vepřovice  Kování:  barva stříbrná
Stříbro 925/1000
kolekce:  Hammered, každá kabelka je číslovaná

kabelka z kolekce HAMMERED – Bags and jewellery:

Spolupráce se šperkařkou Sylvií Majerovou probíhá od roku 2018. Sylvie se ve své tvorbě zaměřuje na originální šperky z drahých kovů s přírodními kameny, které vznikají s ohledem a respektem k přírodě.
Kabelky, které v rámci naší  spolupráce  vznikají  jsou doplněné o šperky z drahých kovů a někdy i o drahé kameny. Všechny  vznikají jako neopakovatelné originály, při jejichž vzniku se spojily síly a pracovní zkušenosti nás obou.

Šperky, které tuto kabelku mohou doplnit najdete na www.sylviemajerova.cz
Kolekce  HAMMERED  vznikla v roce 2018 a navazuje na kolekci tepaného stříbra HARMONY.

Parametry
Materiál 100% Kůže