,,kousek mého srdce‘‘
Vítejte ve světě jedinečných kabelek a doplňků.
Ve světě umělkyně, co v dětství milovala a vyhledávala malé individuální, výstřední a barevné kabelky. Tenkrát ale netušila, že se její vášeň z dětství stane kouskem jejího srdce. 

Značka


De la gray se zrodila v roce 2013 z uvědomění umělkyně mgA. Kláry Šedivé, že každá osobnost touží po svém projevu individuality různými způsoby a v módním světě nejen po vyjádření se pomocí svého vlastního stylu oblékání, ale i potřeby dotvářet celkový vzhled do nejmenších detailů a to hlavně pomocí kabelek a oděvních doplňků.
Každý model de la gray spojuje elegantní unikátní moderní styl designerky Kláry s materiály z evropských zdrojů, italských koželužen, tradičním řemeslem a krásnými komponenty. Všechny modely de la gray jsou ručně vyrobené, tradičně sešívané kůží s mimořádnou péčí, láskou k řemeslu a jedinečné jako umělecké dílo.
To ještě není vše…
´´Vše co navrhuji, je určeno pro dnešní dynamické ženy, pro ženy schopné identifikovat a ocenit originální doplňky, umělecká díla a pochopit jejich osobitost. De la gray je pro ženy, které si dopřejí být jiné a nebojí se to dát najevo. Ale také pro ty, kteří jsou citliví, delikátní a empatičtí snílci jako já… Sloučení všech těchto povahových rysů je to, o čem de la gray je..“
,, Myšlenka vytvoření každého nového modelu, který i na pohled dodá ostatním ženám příval pozitivních emocí, mě nabíjí. A co mě naplňuje a považuji za nejdůležitější, je Vaše radost a spokojenost´´

Více o Kláře